Co zrobić by w domu ładnie pachniało?

Ogród i dom
info-market
Co zrobić by w domu ładnie pachniało?
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Nie od dziś wiadomo, że lubimy otaczać się pięknymi zapachami. Łatwiej jest nam wówczas odpocząć i zrelaksować się. Nic więc dziwnego, że staramy się o to, aby w naszym domu unosiły się aromaty, za którymi przepadamy. Okazuje się, że dobrym pomysłem może być wykorzystanie olejków eterycznych. Są one dostępne w różnych wariantach zapachowych, dzięki czemu każdy znajdzie coś dla siebie. 

Skorzystaj z olejków eterycznych

Różnego rodzaju olejki eteryczne można znaleźć zarówno w sklepach stacjonarnych, jak i internetowych. Dostępne są olejki o zapachach kwiatowych, owocowych oraz ziołowych. Każdy może więc znaleźć rozwiązanie skrojone na miarę swoich potrzeb. Trzeba jednak wiedzieć, w jaki sposób korzystać z olejków, aby ich zapach unosił się w całym pomieszczeniu. Dobrym pomysłem będzie wykorzystanie kominka zapachowego. Wystarczy wlać do niego nieco wody i dodać około 10 kropel wybranego olejku eterycznego. Pamiętajmy jednak o tym, aby w kominku umieścić bezzapachowy podgrzewacz. Jeżeli pomieszczenie jest duże, warto postarać się o umieszczenie w nim dwóch kominków. Parę kropli olejki eterycznego można dodać także do wody, którą będziemy myć podłogę. Skutkiem tego działania także będzie przyjemna woń unosząca się w pomieszczeniu. 

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Rekomendowane
Jakie osoby pracują przy reklamie?
Jakie osoby pracują przy reklamie?
Aby możliwe było wdrożenie skutecznej reklamy na rynek najpierw należy ją stworzyć. Praca przy reklamie wymaga zaangażowania wielu osób. Wszystko […]
Polecamy