Czy pasty wybielające są skuteczne?

Zdrowie i dieta
info-market
Czy pasty wybielające są skuteczne?
Potrzebujesz ok. 1 min. aby przeczytać ten wpis

Wybielanie zębów w gabinecie stomatologicznym to bardzo duży wydatek. Nie każdy może sobie na taki pozwolić. Innym sposobem w walce o ładny uśmiech jest używanie past wybielających. Oferta rynkowa jest bardzo bogata. Jednakże, czy preparaty te są skuteczne?

Jakie jest działanie past wybielających do zębów?

Pasty wybielające do zębów przyczyniają się do usuwania osadu. Co więcej, mają działanie polerujące i ścierne. Niektóre produkty mają w swoim składzie barwniki, związki powłokotwórcze, czy też olejek goździkowy. Czynnikiem, który decyduje o tym, jak bardzo środek wybiela zęby, jest współczynnik RDA. Gdy produkt stosuje się codziennie, powinien on kształtować się na poziomie 45. Znaczne rezultaty osiąga się przez zastosowanie past, w których przypadku parametr ten wynosi 80. Jednakże można je stosować optymalnie dwa razy w tygodniu.
Zbyt częste używanie może powodować nadmierne starcie szkliwa. Wówczas uzębienie staje się bardziej podatne na próchnicę. Produkty do wybielania zębów można znaleźć np. na stronie internetowej https://paski-crest.pl.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Rekomendowane
Kto najtaniej zorganizuje przeprowadzkę we Wrocławiu?
Kto najtaniej zorganizuje przeprowadzkę we Wrocławiu?
Zastanawiasz się nad przeprowadzką firmy Wrocławskiej? A może przeszedł czas na przeniesienie się do większego mieszkania lub po prostu Twojego, […]
Polecamy