Akcesoria, które warto wybrać przed narodzinami małego dziecka

Akcesoria, które warto wybrać przed narodzinami małego dziecka

Przed oczekiwanymi narodzinami dziecka warto zastanowić się, co będzie potrzebne, kiedy maluch pojawi się w domu. Nie jest to łatwe zadanie, szczególnie dla rodziców, którzy spodziewają się pierwszego potomka. Co należy zakupić?

Wyprawka i najpotrzebniejsze akcesoria

Kompletowanie podstawowej wyprawki oraz artykułów przeznaczonych do higieny noworodka warto zacząć na dwa, trzy miesiące przed jego narodzinami. W końcowych tygodniach ciąży przyszła mama może nie mieć zbyt dużo siły, by chodzić do sklepów i robić zakupy. Lista potrzebnych rzeczy jest naprawdę długa. Poza ubrankami, śpiworkami i kosmetykami dla malucha należy wybrać odpowiednie łóżeczko, by zapewnić mu komfortowe i bezpieczne miejsce. Zawsze trzeba kierować się bezpieczeństwem i zdrowiem niemowlaka, zwracać uwagę na jakość i atesty artykułów dziecięcych. Młoda mama musi pomyśleć też o swojej wygodzie podczas opieki nad dzieckiem. Warto zakupić odpowiedni fotel do wygodnego karmienia. Ponadto przydać się może praktyczne urządzenie do odciągania nadmiaru pokarmu, na przykład laktator elektryczny Naturally, który stymuluje produkcję mleka i pozwala przygotować jego zapas na sytuacje, gdy mama nie może karmić.

Bezpieczeństwo w podróży

W trosce o bezpieczeństwo malucha w podróży należy zakupić odpowiedni fotelik do samochodu. Jednym z najnowocześniejszych, wielokrotnie testowanym i zapewniającym komfort jest ten, dostępny na stronie: https://mamaija.pl/be-safe-izi-go-modular-i-size-we-fotelik-fotelik-od-urodzenia-do-1-roku-besafe-d3345.html. Jest on lekki i bardzo łatwy w montażu, wygodny dla dziecka, dzięki ergonomicznemu kształtowi. Zapewnia też wentylację i ochronę przed promieniami UV.

Opublikowano w

InfoMarket

InfoMarket jest serwisem informacyjnym dla konsumentów, przedsiębiorców, dla chcących dbać o zdrowie i dobrze gospodarować finansami - ogólnie dla każdego!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

19 − osiem =