Co powinno znaleźć się w szafce łazienkowej każdej kobiety?

Co powinno znaleźć się w szafce łazienkowej każdej kobiety?

Każda kobieta ma swój wybrany zestaw kosmetyków, którego używa na co dzień. Są jednak produkty, które muszą się znaleźć w każdej łazience. Należą do nich przede wszystkim środki higieny oraz akcesoria używane w trakcie menstruacji. Ich wybór powinien być podyktowany przez odpowiedni, naturalny skład, który będzie służył zarówno pielęgnacji, jak i zdrowiu. Na co więc warto zwrócić uwagę przy zakupie?

Prysznic dla zdrowia

Codzienna higiena nie może obyć się bez prysznica. Dzięki niemu nie tylko oczyszczamy skórę, ale również usuwamy martwy naskórek i odżywiamy ciało. Nie zawsze jednak wybrane żele pod prysznic służą naszemu naskórkowi. Sama woda może zaś prowadzić do jego wysuszenia, dlatego warto zamienić tradycyjne produkty na naturalne żele pod prysznic. Pozwolą one zadbać o naszą skórę, dzięki ekstraktom z ziół, które odżywiają oraz nawilżają ciało. Warto po nie sięgać, jeżeli chcemy zapewnić sobie kompleksową pielęgnację i cenimy innowacyjne receptury inspirowane przyrodą.

Czas menstruacji

W trakcie menstruacji o higienę należy zadbać w większym w stopniu. Nie bez znaczenia są tutaj produkty, jakich używamy w ciągu dnia. W odróżnieniu od zwykłych produktów podpaskami naturalnymi możemy wzmocnić naszą florę bakteryjną miejsc intymnych oraz zapobiec podrażnieniom i infekcjom. Nie zawierają one chemicznych substancji zapachowych, a dzięki ekstraktom z roślin mają one działanie kojące oraz regenerujące. Podpaski wykonane ze 100% bawełny pozwolą zadbać nie tylko o nasze zdrowie, ale również o środowisko.

Opublikowano w

InfoMarket

InfoMarket jest serwisem informacyjnym dla konsumentów, przedsiębiorców, dla chcących dbać o zdrowie i dobrze gospodarować finansami - ogólnie dla każdego!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

dziesięć − pięć =