Co to jest endermologia i na czym polega?

Co to jest endermologia i na czym polega?

Endermologia to masaż podciśnieniowy, który można wykonać na każdej powierzchni ciała, w tym również na twarzy. Zabieg przeprowadza się w specjalnym kombinezonie, który chroni skórę przed urazami i uszczypnięciami. Masaż wykonuje się z użyciem głowicy sprzętu. Podczas endermologii fałdy skórne są zasysane, rolowane, ugniatane. Ten intensywny zabieg dociera do najgłębszych warstw ciała, pobudzając naturalne procesy, takie jak produkcja kolagenu, czy metabolizm.

Kto powinien skorzystać z endermologii?

Masaż podciśnieniowy to idealny wybór dla osób, zmagających się z cellulitem i nadwagą. Dzięki zabiegowi można zadbać o swoje ciało, czyli wymodelować sylwetkę, usunąć zalegające toksyny. Redukcji ulega także tkanka tłuszczowa. Decydując się na zabieg, jakim jest endermologia Poznań będzie świetnym wyborem. Gabinety w tym mieście oferują masaż z użyciem najnowocześniejszego sprzętu. Efekty pojawiają się po sesji kilkunastu zabiegów. Endermologia przyczynia się do odnowy biologicznej organizmu. Wzmożony metabolizm powoduje usunięcie nadmiaru toksyn i wody zalegających w tkankach skóry. Dzięki temu można cieszyć się szczupłą i zadbaną sylwetką. 

Masaż podciśnieniowy znajduje swoje zastosowanie w zabiegach odmładzających. Użycie aparatu w obrębie twarzy, szyi, czy dekoltu wygładza i spłyca zmarszczki, a także ujędrnia skórę. Endermologia, jak każdy masaż, działa relaksacyjnie, łagodzi bóle mięśni i pozwala się odprężyć. Z użyciem masażu podciśnieniowego można poprawić metabolizm, zrzucić zbędne kilogramy i poprawić stan swojej cery.

Opublikowano w

InfoMarket

InfoMarket jest serwisem informacyjnym dla konsumentów, przedsiębiorców, dla chcących dbać o zdrowie i dobrze gospodarować finansami - ogólnie dla każdego!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

2 × jeden =