Czy usługi firm sprzątających są drogie?

Pieniądze i biznes
info-market
Czy usługi firm sprzątających są drogie?
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Panuje mylne przeświadczenie, że za wysprzątanie mieszkania czy biura należy słono zapłacić. Jest to nieprawda – firmy sprzątające posiadają konkurencyjne oferty, przez co usługa wcale nie jest tak droga, byśmy nie mogli sobie na nią pozwolić. Warto sprawdzić sprzątanie mieszkań cennik Warszawa, by poznać cenę usługi.

Ile kosztują usługi firmy sprzątającej?

Wiele osób uważa, że usługi firmy sprzątającej są bardzo drogie. Okazuje się to jednak nieprawdą – stosunkowo tanie jest sprzątanie jednorazowe, ale najbardziej opłaca się nawiązać dłuższą współpracę. Przykładowo, sprzątanie 1 m² powierzchni kosztuje od 2 do 10,50 złotych. Mycie okien wiąże się z kosztem wynoszącym od 1,5 złotych za m². W przypadku trudnych do mycia witryn cena może wynosić ponad 10 złotych za m². Czyszczenie wykładzin i dywanów to koszt wynoszący od 4 do 5 złotych od 1 m².

Więcej na temat aktualnego cennika firmy sprzątającej można znaleźć na stronie – https://stefpolcleaning.pl/sprzatanie-biur-warszawa-cennik/.

Czy to się opłaca?

Wynajęcie ekipy sprzątającej często opłaca się bardziej, niż gdybyśmy mieli sprzątać na własną rękę. W szczególności dotyczy to usuwania zabrudzeń po remontach, budowie domu czy opróżnianiu pomieszczeń dawno nieużywanych np. strychów. W takim przypadku na kompleksowe oczyszczenie należy poświęcić wiele godzin lub nawet dni, biorąc wolne w pracy. Wynajęcie ekipy sprzątającej wiąże się ze znacznie szybszym zakończeniem pracy przy wykorzystaniu profesjonalnych środków i gwarancją solidnie wykonanej usługi.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Rekomendowane
Kosmetyki Larens – dlaczego warto?
Kosmetyki Larens – dlaczego warto?
Na rynku istnieje bardzo dużo marek kosmetycznych, a co za tym idzie różnorodnych ich produktów. Niektóre są mniej lub bardziej […]
Polecamy