Gdzie wypożyczyć sprzęt rehabilitacyjny?

Gdzie wypożyczyć sprzęt rehabilitacyjny?

Kiedy zostanie zakończony pierwszy proces leczenia w jednostkach szpitalnych, chory zostaje wypisany do domu w celu dalszej rehabilitacji. W zależności od stanu może wymagać użycia specjalistycznego sprzętu ułatwiającego przebywanie w warunkach domowych. Jeżeli dochodzą dodatkowe wskazania, powinniśmy również pozyskać urządzenia medyczne ułatwiające opiekę nad chorym. Przy obłożnie chorych czasami konieczne są podnośniki i urządzenia sanitarne. Z racji tego, że jest to sprzęt specjalistyczny, to potrafi osiągnąć on dość wysokie ceny. Nie wszystkich pacjentów stać na zakup urządzeń medycznych lub nie pokrywa tego ubezpieczenie chorego. Z ofertą dla takich klientów występuje firma Medistuff. W sklepie tego przedsiębiorstwa znajdziemy wszystkie potrzebne akcesoria i urządzenia. Oferowany najem na czas określony umożliwia dobranie sprzętu do aktualnego stanu zdrowia pacjenta.

Jak wypożyczyć w internecie?

Ułatwieniem jest możliwość sprawdzenia ceny oferty w Internecie pod adresem http://medistuff.pl/rehabilitacja. Co ciekawe sprzęt jest udostępniany nawet na krótkie odcinki czasu. Infolinia firmy oferuje możliwość rozmowy z doradcą, który nakieruje osoby szukające sprzętu na odpowiednie modele. Po uzgodnieniu warunków i rodzaju sprzętów zostaje zaplanowany termin dostawy i adres odbioru. W ofercie firmy jest również wniesienie i instalacja sprzętu w domu pacjenta. W ten sposób możemy cały czas zmieniać wyposażenie medyczne, reagując na stan pacjenta. Wyniku potrzeb rehabilitacji możemy oddawać sprzęt już nam niepotrzebny a pobierać nowy.

Opublikowano w

InfoMarket

InfoMarket jest serwisem informacyjnym dla konsumentów, przedsiębiorców, dla chcących dbać o zdrowie i dobrze gospodarować finansami - ogólnie dla każdego!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

trzynaście + 16 =