Gdzie zamontować taśmy led?

Gdzie zamontować taśmy led?

Wzrost popularności taśm ledowych sprawił, że może sobie pozwolić na nie praktycznie każdy. Są niezwykle energooszczędne, emitują minimalne ilości ciepła, a jednocześnie ich mały rozmiar pozwala na zdecydowanie więcej niż w przypadku innych źródeł światła. Łatwość montażu za pomocą taśmy dwustronnej, często nawet fabrycznie podklejonej pod pasek ledowy, sprawia, że oświetlenie takie możemy zainstalować samodzielnie w mgnieniu oka. Pozostaje tylko pytanie, gdzie je zamontować?

Pomysły na wykorzystanie taśmy led

Najpopularniejszym sposobem na zastosowania „ledów” jest zamontowanie ich przy suficie podwieszanym. Ukrycie ich we wnęce sufitowej pozwala stworzyć świetny efekt wizualny i skutecznie rozjaśnić pomieszczenie. Innym, równie dobrym pomysłem będzie ozdobienie nimi biurka. Podświetlenie takie, w przeróżnych kolorach, jest niezwykle popularne wśród młodzieży, ze względu na swój unikalny wygląd. Z pomocą takich rozwiązań oświetla się też przeróżne instalacje reklamowe i przemysłowe. W reklamie taśma led wypiera też z rynku tradycyjne neony, których produkcja jest niezwykle kosztowna. 

Na https://sklep.profiled.pl/tasmy-led-cat-1 znajdziemy niedrogie taśmy o przeróżnej długości, oferujące dowolny kolor i natężenie światła. Produkty RGB pozwolą także stworzyć unikalne aranżacje świetlne, których barwę będziemy mogli dostosować w zależności od naszych preferencji. Z pomocą pasków ledowych możemy doświetlić też każde trudnodostępne miejsce. Innym ciekawym i niezwykle praktycznym zastosowaniem takiej taśmy jest doświetlenie z jej pomocą szafek i blatów kuchennych. 

Opublikowano w

InfoMarket

InfoMarket jest serwisem informacyjnym dla konsumentów, przedsiębiorców, dla chcących dbać o zdrowie i dobrze gospodarować finansami - ogólnie dla każdego!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

1 × 5 =