Jak dopasować kolor bielizny do karnacji?

Sposób życia i styl
info-market
Jak dopasować kolor bielizny do karnacji?
Potrzebujesz ok. 1 min. aby przeczytać ten wpis

Kobiety różnią się między sobą diametralnie jeśli chodzi o karnację. Zdarzają się mocno opalone panie, jak i takie, które nie są w stanie się opalać, gdyż mają zbyt wrażliwą skórę, przez co pozostaje ona blada. Jednak każda chciałaby dobrać odpowiednią bieliznę do swojego wyglądu, by czuć się w niej pewnie oraz atrakcyjnie.

Typy karnacji

W uproszczeniu wyróżniamy cztery typy karnacji: jasną, śniadą, oliwkową i porcelanową. Determinują one nasz wygląd, bo koloru skóry nie da się zmienić, w przeciwieństwie chociażby do włosów, poddających się farbowaniu. Opalona kobieta będzie wyglądać pięknie w białym komplecie, gdyż podkreśli on jej opaleniznę na zasadzie kontrastu, posłuży jej też ognista czerwień i inne żywe kolory. Unikające słońca panie uwypuklą swoją urodę pastelową bielizną, czarna natomiast nada im bardziej seksowny wygląd. Najlepszym miejscem do znalezienia idealnego kompletu jest hurtownia bielizny erotycznej. Ogromny wybór towarów powinien zadowolić nawet najbardziej wymagającą kobietę, a już na pewno pozwoli dobrać coś odpowiedniego do każdego typu karnacji.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Rekomendowane
Jakich języków dziecko powinno uczyć się na początku?
Jakich języków dziecko powinno uczyć się na początku?
Umysł dziecka jest bardzo chłonny na początku jego życia. Właśnie z tego względu warto wprowadzić do jego ścieżki edukacyjnej naukę […]
Polecamy