Jak dopasować lampy do kuchni?

Jak dopasować lampy do kuchni?

Dobre oświetlenie kuchni pomaga nam w przygotowaniu posiłków. Lampa kuchenna powinna współgrać ze stylem i kolorystyką mebli. Jeżeli posiadamy aneks otwarty na salon, warto również wziąć pod uwagę źródła światła, które są tam umieszczone.

Ważne wskazówki, dzięki którym dobierzesz lampę kuchenną

Do wyboru mamy nie tylko standardowe lampy z kloszem. Obecnie w kuchni można montować również listwy halogenowe, które skierują światło w wybrane przez nas miejsca, ozdobny plafon lub żyrandol. Istnieje możliwość całkowitego zrezygnowania z oświetlenia górnego. Zamiast tego dobrym pomysłem będzie zamontowanie halogenów pod górnymi szafkami w taki sposób, żeby były doświetlone blaty.

Jest to strefa robocza, a dzięki takiemu rozwiązaniu unikamy posiadania światła za plecami jakby to miało miejsce przy centralnym oświetleniu. Jeżeli szukacie inspiracji do wybrania odpowiedniego oświetlania kuchni, na pewno znajdziecie ją na https://mariner-lampy.pl.

Opublikowano w

InfoMarket

InfoMarket jest serwisem informacyjnym dla konsumentów, przedsiębiorców, dla chcących dbać o zdrowie i dobrze gospodarować finansami - ogólnie dla każdego!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

czternaście − 11 =