Sprawdzone pomysły na aranżację modnej i funkcjonalnej kuchni

Sprawdzone pomysły na aranżację modnej i funkcjonalnej kuchni

Ładna, efektowna oraz praktyczna kuchnia to cel każdej osoby, która zabiera się za aranżację tego pomieszczenia. Często jednak popełniamy mnóstwo błędów na etapie urządzania wnętrza, ponieważ zapominamy, że poza walorami wizualnymi niesamowicie ważna jest funkcjonalność. Aby nie pominąć żadnego z elementów dobrze zaprojektowanej kuchni, skupmy się na spójności oraz łatwości w utrzymaniu czystości. Wybierzmy fronty, na których nie zostają odciski palców, blaty znoszące wysokie temperatury i tłuste plamy, a na koniec zadbajmy o wykończenie ścian sąsiadujących z przestrzenią roboczą oraz kuchenką. 

Pomysłowe okładziny ścienne

W ostatnich latach projektanci odeszli nieco od glazury na ścianach kuchennych, stosując szklane płyty, imitację betonu lub cegłę. Niestety takie pokrycie jest kłopotliwe. Szkło wymaga nieustannego pucowania, a porowata powierzchnia innych materiałów pochłania tłuszcz jak gąbka. Chcąc nie mieć trudności z utrzymaniem porządku, nie rezygnując jednocześnie z pięknego efektu, postawmy na płytki kuchenne Paradyż może zaoferować nam mnóstwo niebanalnych rozwiązań w różnych stylach i kolorach. Szeroka gama kafli sprawi, że zarówno miłośnicy minimalizmu, jak i szalonego eklektyzmu znajdą coś dla siebie.

Opublikowano w

InfoMarket

InfoMarket jest serwisem informacyjnym dla konsumentów, przedsiębiorców, dla chcących dbać o zdrowie i dobrze gospodarować finansami - ogólnie dla każdego!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

1 × cztery =