Styl boho w aranżacji wnętrz

Styl boho w aranżacji wnętrz

Dziś styl boho cieszy się sporą popularnością i z łatwością przenika do przeróżnych stref naszego życia. Między innym wiele kobiet decyduje się na noszenie ubrań w tym stylu. Powstają nawet specjalne kolekcje sukien ślubnych, które są właśnie w nim tworzone. Jak widać, nie brakuje zatem elementów tego stylu nawet w naszym życiu codziennym.

Boho – jak wnieść ten styl do swojego domu?

Z racji, że boho to bardzo szerokie pojęcie, styl ten pojawia się również w naszym domu. Jest wiele elementów, które mogą świadczyć o tym, iż właśnie to on był dla nas inspiracją. Poszewki na poduszki, koce czy też firany. Wszystko frywolne, dość swobodne, luźne. Powstaje coraz więcej sklepów, w których można zakupić tylko i wyłącznie dodatki i elementy w stylu boho. Są to w głównej mierze sklepy internetowe. Dlatego też chcąc wprowadzić choć trochę tego stylu do swojego domu, warto je odwiedzać.

Możemy zdecydować się nie tylko na małe detale i elementy, ale również i na coś większego. Przykładowo na fototapety na wymiar do salonu. Oczywiście to, co znajdzie się na tej tapecie, powinno być bezpośrednio związane ze stylem boho. Takich fototapet na rynku nie brakuje, lecz wciąż przybywa więcej wzorów i różnego rodzaju kolorów.

Oczywiście nie musimy sprawiać, że całe nasze wnętrza będą wypełnione wyłącznie elementami zaczerpniętymi z tego stylu. Możemy w ten sposób zaaranżować tylko jeden pokój, przykładowo sypialnię. Możemy również pokusić się o to, by wszystkie nasze wnętrza były właśnie takie.

Opublikowano w

InfoMarket

InfoMarket jest serwisem informacyjnym dla konsumentów, przedsiębiorców, dla chcących dbać o zdrowie i dobrze gospodarować finansami - ogólnie dla każdego!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

siedemnaście − szesnaście =