Telefon jak portfel – futerały i kabury, czyli dyskretna elegancja

Telefon jak portfel - futerały i kabury, czyli dyskretna elegancja

Nowoczesne telefony z dużymi wyświetlaczami mają ogromną tendencję do zarysowań na szybkach i pęknięć wywołanych upadkami. W celu zminimalizowania ryzyka takich uszkodzeń warto zainwestować w specjalne futerały ochronne, kabury lub etui. To one najlepiej pozwalają uchronić się od przykrych konsekwencji spotkania telefonu z podłogą, a tym samym od kosztownej naprawy.

Etui dopasowane do modelu

Aby futerał ochronny należycie spełniał swoją funkcję, musi być dopasowany do konkretnego modelu telefonu. Tylko wtedy dokładnie pokryje tylną obudowę oraz będzie chronił wyświetlacz przed uszkodzeniami. Dlatego właściciele smartfonów muszą zwracać uwagę, czy wybrana przez nich kabura została stworzona dla ich modelu. Kupując etui na telefon Huawei P8, nie będą mogli dopasować go do innego smartfona. Nawet jeśli rozmiarami będą do siebie pasować, to otwory na głośniki i aparaty nie będą się ze sobą pokrywały, uniemożliwiając prawidłowe korzystanie z urządzenia.

Uniwersalność etui

Atuty nowoczesnych kabur i futerałów na telefon, które można sprawdzić tutaj https://funnycase.pl/produkty/7-huawei/3928-mate-10-lite, nie kończą się jedynie na ochronie smartfona przed uszkodzeniami, zarysowaniami i zniszczeniem ekranu. Dzięki specjalnym wcięciom służącym za kieszonki, można z nich zrobić podręczny portfel do trzymania kart płatniczych a nawet gotówki. Sprawdzi się też do przechowywania dokumentów o niewielkim rozmiarze (prawo jazdy, dowód osobisty). Na rynku dostępne są przeróżne modele kabur i etui o takich właściwościach, a do tego w różnych wzorach i kolorach, dzięki czemu każdy może bez problemu kupić model, który najbardziej odpowiada mu nie tylko swoją funkcjonalnością, ale i wyglądem.

Opublikowano w

InfoMarket

InfoMarket jest serwisem informacyjnym dla konsumentów, przedsiębiorców, dla chcących dbać o zdrowie i dobrze gospodarować finansami - ogólnie dla każdego!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

16 + dziewiętnaście =