Wyjątkowe właściwości lakierów OPI

Wyjątkowe właściwości lakierów OPI

Markę OPI charakteryzuje profesjonalizm, innowacyjność oraz niepowtarzalność. Jej historia rozpoczęła się ponad 30 lat temu w Hollywood. Wytrwała praca i dążenie do ciągłej rozbudowy tej rodzinnej firmy zaprocentowały, także dziś jest ona prawdziwą potęgą, która zaprasza do współpracy największe gwiazdy oraz stała się inspiracją dla wielu stylistów. Catherine Zeta Jones, Madonna, Angelina Jolie czy Charlize Theron to tylko niektóre z gwiazd korzystających z tych fantastycznych wyrobów. Wybór lakierów OPI, dostępnych w blisko 200 odcieniach, znajdziesz bez problemu w sklepie internetowym. Co jednak sprawia, że są tak nieprzeciętne?

Wymarzony przepis na sukces

Specyficzna buteleczka lakieru OPI jest rozpoznawana na całym świecie. Nie tylko dzięki szczególnemu opakowaniu, ale również przez szerokie spektrum barw. Produkty OPI wyróżniają się niezwykłą trwałością, która sprawia, że lakier może utrzymać się na paznokciu przez cały tydzień. Wszystko dzięki zastosowaniu nowoczesnej formuły bezpiecznej dla płytki paznokcia. Jej skład nie zawiera formaldehydu, toluenu, ksylenu oraz DBP.

Wchodząc na stronę https://emedical24.pl/ można zakupić nie tylko najnowszą kolekcję Hello Kitty, odznaczającą się blaskiem brokatu i kilkunastoma przywróconymi kolorami z 2016 roku, ale również odpornością na ścieranie. Firma stawia na ciągły rozwój. W ofercie można również nabyć serię odżywek oraz artykułów do pielęgnacji dłoni. Warto wspomnieć też o profesjonalnych preparatach w typie utwardzacza w kropelce czy specyfików wyrównujących pH na płytce paznokcia.

Opublikowano w

InfoMarket

InfoMarket jest serwisem informacyjnym dla konsumentów, przedsiębiorców, dla chcących dbać o zdrowie i dobrze gospodarować finansami - ogólnie dla każdego!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

cztery × 3 =