Elegancki styl – jak się ubierać żeby uzyskać taki efekt?

Elegancki styl - jak się ubierać żeby uzyskać taki efekt?

Elegancja to proste, ponadczasowe kroje, brak przesady oraz doskonała jakość. By uzyskać taki efekt, wcale nie musimy wydawać milionów. Wystarczy, że zaczniemy lepiej dobierać fasony i kolory, a kluczowe stanie się dla nas doskonałe wykonanie danego elementu. Idąc tym tropem, stworzymy wspaniałą garderobę, dającą nam możliwość wykreowania doskonałych stylizacji na każdą okazję, w których zawsze będzie się prezentować gustownie i z klasą. 

Elegancja na co dzień

Nikt nie powiedział, że eleganckie stylizacje są zarezerwowane tylko na wyjątkowe okazje. Jeśli lubimy taki nieco bardziej formalny styl, nic nie stoi na przeszkodzie, by udzielać się tak do pracy, czy do szkoły. Na co dzień zrezygnujmy jednak z bardzo wysokich obcasów. Lepiej egzamin zdadzą modle dostępne na tej stronie internetowej https://tymoteo.pl/pol_m_BUTY-DAMSKIE_Obuwie-damskie_LORDSY-479.html. Do płaskich lordsów na koturnie świetnie będą wyglądały minimalistyczne sukienki, cygaretki, ale także garnitury damskie. Cały look możemy uzupełnić stylowymi, acz stonowanymi dodatkami. Efektowna, skórzana torebka oraz pasek ze srebrną lub złotą klamrą sprawdzą się tu doskonale. Chcąc wyglądać elegancko, nie zapomnijmy również o starannym makijażu i perfekcyjnie ułożonych włosach.

Opublikowano w

InfoMarket

InfoMarket jest serwisem informacyjnym dla konsumentów, przedsiębiorców, dla chcących dbać o zdrowie i dobrze gospodarować finansami - ogólnie dla każdego!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

8 + 18 =