Gdzie naprawić iphone’a?

Gdzie naprawić iphone’a?

Co zrobić, gdy nasz telefon ulegnie uszkodzeniu?

W takiej sytuacji powinniśmy niezwłocznie, najlepiej bezpośrednio udać się do punktu sklepu. Jeżeli nasz telefon obejmuje okres gwarancji, naprawa w autoryzowanym serwisie apple powinna być bezpłatna. W innym przypadku specjalista oszacuje ile będzie kosztować wykonanie usługi. Dla przykładu chociażby naprawa iphone warszawa, zapewnia nam wysoką jakość wykonywanych usług z zastosowaniem oryginalnych części firmy apple. Jak długo może trwać naprawa naszego iphone’a? W wielu przypadkach szkody naprawiane są tego samego dnia, zwłaszcza jeśli wada dotyczy wyświetlacza telefonu. Natomiast w sytuacji, jeżeli szkoda jest poważniejsza i wymaga wysłania iphone’a do ośrodka napraw apple, otrzymamy powiadomienie, gdy nasz telefon będzie gotowy do odbioru.

A może to problem z  baterią?

Jeżeli naprawa dotyczy wymiany baterii, gwarancja tyczy się baterii zużytych w wyniku normalnego użytkowania telefonu. Koszt wymiany baterii zależy od modelu telefonu iphone oraz tego, czy nasz problem obejmuje okres gwarancji lub podlega przepisom prawa konsumenckiego. To samo dotyczy sytuacji, w której mamy problem z uszkodzeniem telefonu, na skutek kontaktu z płynną cieczą. Bardzo ważne jest użycie oryginalnych części marki apple. Mają one istotne znaczenie dla przeprowadzenia napraw wysokiej jakości, by nie zaszkodzić naszemu sprzętowi. Warto, abyśmy skorzystali z usług autoryzowanego serwisu, na przykład takiego, jak apple warszawa. Dzięki temu mamy pewność, że po naprawie telefon będzie funkcjonował tak, jak powinien.

 

Opublikowano w

InfoMarket

InfoMarket jest serwisem informacyjnym dla konsumentów, przedsiębiorców, dla chcących dbać o zdrowie i dobrze gospodarować finansami - ogólnie dla każdego!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

cztery + dziewiętnaście =