Jak pobudzić zmysły? Proste porady na dobry seks

Sposób życia i styl
info-market
Jak pobudzić zmysły? Proste porady na dobry seks
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Stagnacja oraz przyzwyczajenie partnerów do siebie jest największym wrogiem udanych stosunków seksualnych. Dzieje się tak często w związkach z długim stażem. Jednak coraz częściej na początku relacji, pożądanie oraz podniecenie zabijają stres oraz próba sprostania oczekiwaniom partnera. Istnieje wiele sposobów na pobudzenie zmysłów w sypialni. Na własnej skórze warto zastanowić się jakie sposoby wykorzystać i które najsilniej będą działać na pobudzenie wyobraźni i pożądania.

Seksowna bielizna oraz przebrania erotyczne

Seksowna bielizna erotyczna pozwoli kobiecie czuć się atrakcyjnie a w mężczyźnie wyzwoli pożądanie do partnerki. Najlepiej postawić na taką która jest wykonana z koronki lub atłasu, z ciekawymi haftkami oraz wiązaniami. Odgrywanie ról ułatwią stroje erotyczne oraz kostiumy erotyczne np. stroje policjantów, strażaków, pielęgniarek oraz uczennic. Tego rodzaju zabawy łóżkowe pozwolą pobudzić wyobraźnię, przełamią tabu oraz zwiększą kreatywność podczas wzajemnych zbliżeń. Dodatkowo zwiększą więź pomiędzy partnerami.

Zabawki erotyczne

Szacuje się, że coraz więcej par podczas zbliżeń korzysta z rozmaitych zabawek erotycznych oraz urządzeń pozwalających zachować dłuższą i pełniejszą erekcję. Do najbardziej popularnych należą kulki waginalne, wibratory, masażery łechtaczki oraz żele stymulujące dla par. Mężczyźni na poprawę erekcji, spowodowanej często stresem ale także problemami hormonalnymi i zdrowotnymi wybierają pierścienie erekcyjne. Pomaga on przedłużyć erekcję poprzez spowolnienie odpływu krwi z członka. Zapewnia także osiągnięcie intensywniejszych orgazmów. Z tych powodów coraz więcej par decyduje się na korzystanie z nich ponieważ zapewniają satysfakcję obojgu stronom.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Rekomendowane
Ustronne i spokojne miejsce na spędzenie letnich wakacji
Ustronne i spokojne miejsce na spędzenie letnich wakacji
Wakacje to czas na który czekamy przez cały rok. Przez długie zimowe miesiące zastanawiamy się jak spędzić urlop w sposób […]
Polecamy