Jak umeblować duże wnętrza?

Jak umeblować duże wnętrza?

Posiadanie dużych wnętrz to spory przywilej. Większa liczba metrów kwadratowych do zagospodarowania daje więcej możliwości ustawienia takich mebli, jakie nam się marzą.

Duża sypialnia to marzenie wielu

Posiadanie sypialni niczym w amerykańskich filmów to marzenie wielu osób. Szerokie i wygodne łóżko sprawi, że codziennie będziemy mogli poczuć się jak w najlepszym pokoju hotelowym. Kolejną zaletą jest to, że możemy dobrać meble do sypialni o zdecydowanie większych rozmiarach, niż w małym pomieszczeniu. Spokojnie zmieści się więc szafa, a w niej nasze ubrania, nawet bez potrzeby budowania dodatkowej garderoby.

Lustro w sypialni doda jej szyku oraz ułatwi zrobienie szybkiego makijażu przed wyjściem z domu. Podobnie rzecz ma się z łazienką – posiadanie małej oczywiście jest do przeżycia, ale znacznie lepiej mieć dużą łazienkę. Wtedy możemy w niej umieścić na przykład wannę z hydromasażem, czy dodatkowy brodzik.

Salon – najważniejsze miejsce

Najważniejszym punktem w naszym domu jest jednak salon. To tam przyjmujemy gości i eksponujemy wszystkie cenne dla nas przedmioty. Dla lepszego pokazania naszych wspomnień przyda się witryna do salonu, wyposażona w szklaną szybę. Możemy tam umieścić nie tylko zdjęcia, ale także szkło w postaci kieliszków i szklanek.

Domowy barek z pewnością zrobi dobre wrażenie na naszych gościach. W dużym salonie łatwiej jest też zamontować kominek. Jeżeli się na niego zdecydujemy, to długie, zimowe wieczory będą nam upływały w znacznie przyjemniejszej atmosferze.

Opublikowano w

InfoMarket

InfoMarket jest serwisem informacyjnym dla konsumentów, przedsiębiorców, dla chcących dbać o zdrowie i dobrze gospodarować finansami - ogólnie dla każdego!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

dziewięć + 11 =