Ubrania, które łączą styl i wygodę

Ubrania, które łączą styl i wygodę

Stan, który chce osiągnąć każda kobieta to przemycenie maksymalnego komfortu do stylizacji wykorzystywanych podczas codziennych aktywności. Nie zawsze jest to proste, jednak przy odrobinie zaangażowania w pełni wykonalne. Praca w biurze zazwyczaj łączy się z odpowiednim ubiorem, który w większości przypadków jest skromny, lecz bardzo elegancki. Nie oznacza to nudy. Klasyczne propozycje dla pań są zawsze na czasie. Można tu wspomnieć o sukienkach w kwiaty. Ten wzór sprawi, że najzwyklejsza kreacja nabierze blasku, nie tracąc przy tym wygody i praktyczności. Co jeszcze można założyć?

Sportowa elegancja

Kolejną propozycją są ciekawe joggery. To wyjątkowy model spodni, który z jednej strony jest bardzo luźny, a z drugiej opiera się na klasyce. Łączenie ich ze szpilkami i białą koszulą da intrygujący efekt. To dowód na to, że można wyglądać świetnie w spodniach dresowych damskich. Innym pomysłem jest wykorzystanie dużej, zdobnej biżuterii, którą z powodzeniem da się zestawić z prostym t-shirtem i boyfrendami- modelem spodni jeansowych charakteryzujących się swobodnym krojem.

Dodatki mają wielką siłę. Delikatne baleriny w mocnym kolorze nie pozwolą przejść ulicą bez zwrócenia uwagi. Do takiej stylizacji konieczna jest torba mieszcząca najpotrzebniejsze rzeczy oraz tableta czy laptopa. Tu świetnie sprawdzi się popularny shopper. Na koniec nie wolno zapomnieć o sugestii dla odważnych, czyli kompozycji konwencjonalnego kostiumu składającego się ze spodni i marynarki z butami sportowymi. Taka mieszanka nadal budzi wątpliwości, lecz jest coraz częściej widziana na ulicach.

Opublikowano w

InfoMarket

InfoMarket jest serwisem informacyjnym dla konsumentów, przedsiębiorców, dla chcących dbać o zdrowie i dobrze gospodarować finansami - ogólnie dla każdego!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

cztery × 4 =