W jakiego typu budynkach stosuje się iniekcję ciśnieniową?

W jakiego typu budynkach stosuje się iniekcję ciśnieniową?

Niestety w wielu budynkach pojawia się wilgoć. W niektórych przypadkach można wyczuć ten charakterystyczny zapach, nawet gdy ściany wyglądają na czyste. Z kolei w innych plamy pojawiają się na ścianach, sufitach i podłogach, nie mówiąc już o widocznym grzybie. Obojętnie czy walczymy z przykrym zapachem czy z wodą ściekającą ze ścian, przyda się nam fachowa usługa osuszania budynków. Zamówić można iniekcję ciśnieniową w Katowicach czy innym większym mieście, która na długie lata usunie problem wilgoci w mieszkaniu.

Skuteczne osuszanie budynków

Tak naprawdę iniekcję ciśnieniową można stosować w każdego typu budynku, nawet w obiektach, które są stare, mają grube mury, czy też ich izolacja została uszkodzona. W starym budownictwie nierzadko nie ma jej wcale, więc nie dziwi też, że przez mury zaczyna przechodzić wilgoć w głąb mieszkania. Iniekcję ciśnieniową stosuje się nie tylko do osuszania ścian, ale też stosowana jest jako warstwa izolacji poziomej, przez co budynek już “nie ciągnie” wilgoci z gruntu. Usługa iniekcji ciśnieniowej nie jest droga, w porównaniu z charakterem prac, jakie obejmuje. Wystarczy sprawdzić przykładowy cennik: http://kaiser-one.pl/iniekcja-cisnieniowa-cennik/.

Jeśli więc w naszym domu pojawia się choćby plama wody, warto reagować szybko i zlecić osuszanie tą metodą. Jednocześnie zaizoluje ona fundamenty, przez które najczęściej dostaje się wilgoć do domu. Będzie to też tańsze niż odkopywanie fundamentów i wykonywanie całkowicie nowej izolacji w tym miejscu.

Opublikowano w

InfoMarket

InfoMarket jest serwisem informacyjnym dla konsumentów, przedsiębiorców, dla chcących dbać o zdrowie i dobrze gospodarować finansami - ogólnie dla każdego!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

szesnaście − dwa =