Właściwości dobrych liquidów

Sposób życia i styl
info-market
Właściwości dobrych liquidów
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Z roku na rok wzrasta liczba miłośników palenia, którzy rezygnują z tradycyjnego tytoniu na rzecz elektronicznych papierosów. Kluczowym argumentem jest znacznie lepszy smak, a poza tym mniej szkodliwy wpływ na zdrowie. W tego typu urządzeniach wykorzystuje się bowiem specjalne płyny zwane liquidami, zawierające w swoim składzie liczne substancje roślinne oraz konkretne aromaty (nadające chmurze smak). Kupimy je bez problemu m.in. na https://liquider.eu/7-liquidy.

Notyfikacja to wymóg konieczny

O wysokiej jakości liquidu świadczy przede wszystkim to, czy został gruntownie przebadany pod kątem sposobu produkcji oraz zastosowanych składników. Tego typu analizy przeprowadzają odpowiednie instytucje Unii Europejskiej, takie jak choćby Komitet Techniczny KT 321. Zgłoszenie płynu do weryfikacji określamy mianem notyfikacji. Druga istotna właściwość dobrego liquidu to jego pozbawiony szkodliwych substancji skład. Powinien on koniecznie obejmować glikol propylenowy, nikotynę (o stężeniu od 3 do 14 mg), w pełni naturalne esencje tytoniowe, wybrane ekstrakty smakowe oraz linalol (alkohol alifatyczny).

Na rynku są tez dostępne wyjątkowo łagodne płyny bez zawartości nikotyny, których stosowanie pozwala w miarę szybko całkowicie odstawić palenie. Najbardziej niepożądane substancje to natomiast kofeina, tauryna i wszelkie dodatki zwiększające inhalację. Ogromne znaczenie przy wyborze liquidu ma oczywiście również jego smak i aromat. Szczególnie godne polecenia są pod tym względem olejki owocowe, czekoladowe, kawowe i mentolowe. 

 

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Rekomendowane
Do czego pasują tuniki?
Do czego pasują tuniki?
Tuniki są jednym z elementów odzieżowych, które praktycznie nie wychodzą z mody. Wynika to z ich dużej uniwersalność, gdyż jest […]
Polecamy